Pakalpojumi uzņēmumiem
Uz biznesa attīstību orientēti apdrošināšanas pakalpojumi jebkura lieluma un nozares uzņēmumam, teicami organizēta zaudējumu atlīdzināšana bez liekas birokrātijas. Šīs Capitalpro priekšrocības augstu vērtē uzņēmēji. Turklāt mūsu klientu apkalpošanas centri ir izvietoti visā Latvijā.
Nosūtīt savu pieteikumu
Apdrošināšana Jūsu biznesa attīstībai!
Lai bizness attīstītos veiksmīgi, nepieciešams parūpēties par risku profesionālu vadību un apdrošināšanu. Baltijas Apdrošināšanas Nams piedāvā daudzveidīgus risinājumus jebkura lieluma uzņēmumam. Mūsu apdrošināšanas pakalpojumu stiprās puses ir izdevīgas apdrošināšanas cenas, individuāla pieeja un teicami organizēts zaudējumu atlīdzināšanas process. Pie mums Jūs varat apdrošināt gan uzņēmuma darba iekārtas, gan autoparku. Izmantojot nelaimes gadījumu, ceļojumu un darbinieku veselības apdrošināšanu, parūpējieties par Jūsu uzņēmumā strādājošo labklājību. Transporta nozarē strādājošiem uzņēmumiem pieejama kuģu un kravu apdrošināšana, bet būvniecības uzņēmumiem – būvuzņēmēja visu risku un būvgalvojumu apdrošināšana. Mūsu apdrošināšanas pakalpojumu stiprās puses ir izdevīgas apdrošināšanas cenas, individuāla pieeja katram klientam, ērta un ātra zaudējumu atlīdzināšana. Tāpēc Baltijas Apdrošināšanas Nams ir labākais partneris Jūsu biznesa apdrošināšanā!
KASKO
KASKO polise pasargās Jūsu uzņēmuma autoparku no neplānotiem izdevumiem par transportlīdzekļa remontu, ja noticis ceļu satiksmes negadījums, spēkrats cietis, iebraucot bedrē, apzagts, aizdzīts vai nolaupīts. KASKO polise atlīdzina zaudējumus arī tad, ja transportlīdzeklis cietis dabas stihijā, ugunsgrēkā vai to sabojājušas trešās personas.
OCTA
OCTA ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, kas obligāti nepieciešama visiem Jūsu uzņēmuma autoparka transportlīdzekļiem, kuri piedalās ceļu satiksmē. OCTA sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīga lietotāja civiltiesisko atbildību par zaudējumiem, kuri ir nodarīti trešajai personai ceļu satiksmes negadījuma rezultātā.
Ceļojumu apdrošināšana
Ceļojumu Apdrošināšanas polise ir labākais veids, kā pasargāt uzņēmumā strādājošos ārvalstu komandējumu laikā akūtas saslimšanas gadījumā, notiekot nelaimes gadījumam, nozaudējot bagāžu, atceļot vai aizkavējoties lidojumam un citos gadījumos. Izmantojot Capitalpro ceļojumu apdrošināšanas polisi uzņēmuma darbiniekiem pašiem nebūs jānorēķinās par medicīniskiem pakalpojumiem a, jo polise darbojas kā skaidra nauda.
Darbinieku veselības apdrošināšana
Apdrošinot uzņēmuma strādājošos, Jūs varat parūpēties par papildu sociālajām garantijām un rosināt rūpēties par viņu veselību, samazinot profesionālo saslimšanu risku. Veselības apdrošināšana ir arī veids, kā apmaksāt likumdošanā paredzētās obligātās darbinieku veselības pārbaudes. Turklāt uzņēmums saņems LR likumdošanā paredzētās nodokļu atlaides.
Īpašuma apdrošināšana
Īpašuma apdrošināšana pasargās uzņēmumu no zaudējumiem, ko var radīt ugunsgrēks, dabas stihijas, ūdens noplūde, trešo personu prettiesiska rīcība vai zādzība. Capitalpro iespējams apdrošināt uzņēmuma biroju, ražošanas, tirdzniecības vai noliktavu telpas, visu veidu pamatlīdzekļus (biroja tehniku un aprīkojumu, noliktavu aprīkojumu, ražošanas iekārtas u.tml.), kā arī gatavo preču krājumus, izejvielas u.c.
Nelaimes gadījumu
apdrošināšana
Apdrošinot darbiniekus nelaimes gadījumiem, Jūsu uzņēmums parūpēsies par atbalstu, ja kāds no viņiem cietīs nelaimes gadījumā – pēkšņā un neparedzētā notikumā, kā rezultātā tiks nodarīts kaitējums darbinieka veselībai. Ja apdrošināšanas periods nav īsāks par gadu, darbinieku nelaimes gadījumu apdrošināšanai tiek piemērotas LR likumdošanā paredzētās nodokļu atlaides.

Saņemt piedāvājumu

(371)27771795
klients@capitalprosia.com
Latvijā, Rīga, Matrožu iela 15, LV-1048
Reģistrācijas numurs: 40103915178
Reģistrācijas datums: 23.07.2015
LEI codas: 5493000I77VPCGIDKN20
SEPA: LV18ZZZ40103915178